Strona domowa Elizy, Michała i Blanki
wspólne
Strona główna > Strona główna > 
Blanka ma już roczek.
Skończyłam już roczek, dokładnie 28 grudnia 2011 roku. Był tort, potem drugi ... był też trzeci. Tak jakoś się stało, że urodziny świętowałam 3 razy! Czy to normalne? Nie wiem, przecież to moje pierwsze urodziny, ale powiem Wam, że było wspaniale i już nie mogę się doczekać następnych! Chcąc podsumować miniony rok musiałabym napisać wiele stron. Jedno jest pewne, rodzice wykorzystywali okazje do wyjazdów i odwiedzin rodzinnych. Poznałam dzieki temu wiele nowych osób i miejsc. Jestem zadowolona z tego jak urozmaicają mi dzieciństwo. W tym miejscu bardzo im dziękuję za wszystko co dla mnie uczynili, a w szczególności mojej mamusi i babci Iwonce, za stałą opiekę nade mną.

Nowy Rok przywitałam w doborowym towarzystwie wspaniałych przyjaciół moich rodziców i ich dzieci, czyli moich przyjaciół. Było przesympatycznie i przesmacznie. Jestem zadowlona z mijającego roku i nie mogę się doczekąć atrakcji jakie rodzice wymyślą mi w roku przyszłym.

Od ostatniego podsumowania minęło pół roku. Sporo chorowałam no i coraz chłodniejsze dni, zmusiły mnie do częstego przebywania w domu. Działo się mniej, ale dla mnie nadal sporo. Zaległe galerie w ostatniego pół roku można obejrzeć na przykład poniżej.

Podsumowanie 7 i 8 miesiąca życia

Podsumowanie 9 miesiąca życia

Podsumowanie 10,11 i 12 miesiąca życia

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

 

Tekst czytany (5960) razy.     Data dodania: 2012-01-02 16:33:52    « wróć    

komentarz od:
MEB
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Data dodania:
2012-01-08 19:23:41


Twój nick *
Twój komentarz *
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka *
 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Michał i Eliza

Blanka logo